چاپ افست, چاپ فولدر

چاپ فولدر

طراحی و چاپ فولدر

چاپ فولدر چیست؟

اگر بخواهیم فولدر را خیلی ساده تعریف کنیم باید به شما بگوییم، فولدر وسیله و ابزاری برای نگهداری اوراق و اسناد است. استفاده از وسیله ای که بتوان همه اوراق و اسناد را داخل آن جای داد و نگران گم شدن آن هم نبود در همه ادارات و شرکت ها و سازمان ها و حتی خانه ها ضروری است. برای همین چاپ فولدر باید جزء لیست اولین کارها بعد از تاسیس یک شرکت قرار بگیرد. چاپ فولدر یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای بوده و نباید تصور کنید که چاپخانه های معمولی می توانند آن را انجام دهند. طراحی و سازگاری آن با نوع کار و زمینه فعالیت باید مد نظر قرار گرفته و البته از طراحی های خلاقانه هم استفاده شود.

چاپ فولدر

طراحی فولدر قبل از چاپ فولدر

قبل از اینکه وارد بحث چاپ فولدر بشویم، بهتر است کمی در مورد طراحی فولدر بدانید. طراحی فولدر یک کار کاملا تخصصی و خلاقانه است و هر چقدر فرد قوه تخیل و دقت بیشتری داشته باشد، بهتر می تواند خواسته های شما را به عنوان مشتری در چاپ فولدر تامین کند. برای طراحی فولدر باید حتما زمینه کاری و اصول و قواعد گرافیکی در نظر گرفته شود و اطلاعاتی که لازم است روی آن درج گردد، به طور کامل معرفی شده و در نهایت دقت و زیبایی هم طراحی گردد.

چاپ فولدر 3 لت
چاپ فولدر حرفه ای

مزایای چاپ فولدر

چاپ فولدر مزایای زیادی دارد. اول اینکه شما می توانید با چاپ مشخصات و نام و سایر اطلاعات شرکتتان روی پوشه ها در هنگام جابجایی اسناد و مدارک نظم و هویت بیشتری به امور خود بدهید. ضمن آنکه نگران گم شدن اسنادتان هم نباشید. در کنار همه اینها فولدر ها می توانند به عنوان تبلیغات به سایر سازمان ها هدیه داده شده و معرف شرکت و کسب و کار شما باشند.

قیمت چاپ فولدر

اینکه چه فولدری و به چه تعدادی سفارش دهید در قیمت چاپ فولدر تاثیر مستقیم دارد. مشتریان گرامی میتوانند به صورت کاملا آنلاین سفارش خود را در سایت آرایه چاپ ثبت و نهایی کنند و ظرف مدت زمان کوتاهی سفارشات چاپی مشتریان به دستشان می رسد. از طریق لینک زیر وارد صفحه ثبت سفارشات فولدر شده و نوع قالب و برش فولدر خود را انتخاب کرده و سپس تعداد و جنس مورد نظر را انتخاب و پس از تایید قیمت سفارش خود را به ثبت برسانید.

لینک ثبت سفارش چاپ فولدر لطفا کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *