چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغی در بازار امروز شناخته می‌شود که فرآیند بازاریابی مویرگی را می‌تواند به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کند. این کارت‌ها حاوی اطلاعات مختلفی هستند که گیرنده کارت می‌تواند به کمک آن به مشخصات و ویژگی‌هایی در مورد شرکت و کسب و کار مورد نظر دست پیدا کند و به نوعی معرفی مختصری از شرکت مورد نظر به دست می‌آورد.

کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت را می‌توان یک کارت مقوایی، پلاستیکی، گلاسه یا pvc معرفی کرد که در ابعاد مختلفی برش داده می‌شوند و توسط دستگاه‌های چاپ، اطلاعاتی مربوط به یک شخص، شرکت، موسسه خصوصی، مؤسسات دولتی، و سایر نهادها بر روی آنها درج می‌شود.

 کارت ویزیت را به نوعی یک ابزار معرفی کننده مختصر و مفید در نظر می‌گیرند که اطلاعات حیاتی و مورد نظر مخاطب را در اختیار آنها قرار می‌دهند و به نوعی یک پل ارتباطی بین مشتری کسب و کار به وجود می‌آورد. در این کارت ها، با توجه به سلیقه مخاطب، ممکن است اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، نام شرکت، آدرس، توانایی‌ها، محصولات و خدمات، و در کل یک معرفی مختصر داشته باشند.

چرا کارت ویزیت؟

بسیاری از افراد با اینکه از کارت ویزیت در کسب و کار خود استفاده می‌کنند، از قابلیت‌های آن اطلاع چندانی ندارند. اما انتخاب کارت ویزیت می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد:

 • این کارت‌ها، اطلاعات را به صورت مختصر و مفید در اختیار مخاطب قرار می‌دهند؛

 • این کارت ها، روند بازاریابی مویرگی را تکمیل می‌کنند؛

 • این کارت‌ها؛ از فراموش شدن کسب و کار توسط مشتری جلوگیری می‌کند؛

 • این کارت ها؛ نوعی تبلیغات دائمی برای شرکت ها به وجود می‌آورد؛

 • این کارت‌ها؛ تنوع بالایی دارند و امکان استفاده از سبک‌های مختلف را فراهم می‌کند؛

 • این کارت‌ها؛ در کیف و سایر جاهای موردنظر جا می‌شوند و مشکلی برای حمل ندارند؛

 • در کل، این کارت‌ها؛ پل ارتباطی خوبی بین مشتری و مشاغل ایجاد می‌کنند.

قیمت کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت همانند اندازه آن می‌تواند متغیر باشد و با توجه به تکنولوژی و لایه‌های استفاده شده در آنها، قیمت‌ها نیز متغیر است. هرچه تعداد لایه‌های استفاده شده در یک کار و همچنین تکنیک‌های چاپ پیچیده در آن بیشتر باشد، طبیعتاً قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

 در این صفحه انواع مختلف کارت‌های ویزیت موجود در وبسایت تبلیغات و چاپ آرایه ارائه شده است که می‌توانید مشخصات مربوط به هرکدام را مطالعه کنید و با توجه به نیاز خود سفارش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

انواع کارت ویزیت

 کارت ویزیت انواع مختلفی دارد که از تفاوت در مقوای اصلی گرفته، تا تفاوت در لایه‌های لمینت و حتی طلاکوب و مخملی، باعث ایجاد انواع مختلفی در آنها شده است. نمونه‌های مختلفی از کارت ویزیت در وب سایت تبلیغات و چاپ آرایه وجود دارد که می‌توانید همه آنها را به همراه مشخصات کامل آنها ببینید.

انواع کارت های قابل ارائه در آرایه چاپ به شرح زیر می باشد:

کارت ویزیت سلفون مات

کارت ویزیت سلفون مات یکی دیگر از محصولات گروه چاپ و تبلیغات آرایه است که از ظاهری پسندیده و ملایم برخوردار است که برای اهداف مختلف می‌توان از آن استفاده کرد. در طراحی رویه نهایی این کارت از یک لایه سلفون مات استفاده شده است که جلوه آن را به شکل بهتری نمایش می‌دهد و در کسب و کار و مشاغل رسمی و غیررسمی بیشتر کاربرد دارد. در مورد این کارت به دلیل اندازه استاندارد خود به راحتی در کیف مدارک جا می‌شود.

 کارت ویزیت سلفون مات از چند لایه مختلف تشکیل شده است که ماده پایه و اصلی آن یک ورق گلاسه ۳۰۰ گرمی است که توسط یک روکش سلفون مات پوشش داده شده است. این کارت‌ها در اندازه 4/8× 8/5 سانتیمتر چاپ و طراحی می‌شوند که ممکن است به هنگام برش یک الی دو میلیمتر تفاوت داشته باشد.

 کارت ویزیت سلفون به دو صورت تک رو و دورو چاپ می شود که انتخاب نوع چاپ آنها به سلیقه مشتری و همچنین کاربرد کارت بستگی دارد. یکی از ویژگی های بارز این کارت ویزیت، ظاهر مات آن است که به استفاده از لایه سلفون مات برمی گردد. البته این لایه هیچ تاثیر بر ظاهر و زیبایی کارت نداشته و جذابیت آن برای مخاطب حفظ شده است.

 مشخصات فنی کارت ویزیت سلفون مات

 • ساخته شده از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک لایه روکش سلفون مات؛

 • قابلیت چاپ به صورت دورو و تک رو؛

 • قابلیت برش به صورت دور صاف ؛

 • ظاهر مات به خاطر وجود لایه سلفون مات؛

 • چاپ و برش در ابعاد 4/8 × 8/5 سانتی متر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های 6 ساعته 6 ساعت روز های شنبه تا چهارشنبه می باشد محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 10 صبح؛

این کارتها به خاطر چاپ سریع و انعطاف بالا بهترین گزینه ممکن برای کاندیداها و پخش در جریان انتخابات هستند.

کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

اگر به دنبال یک کارت ویزیت با قیمت مناسب و سرعت چاپ می‌گردید، کارت ویزیت سلفون مات دورگرد یکی از پیشنهادات ما در گروه چاپ و تبلیغات به شما است که می‌توانید از طول عمر بیشتر و همچنین قیمت مناسب آن اطمینان داشته باشید. استفاده از لایه سلفون مات باعث شده است که نوشته‌های سطح آن با نمای بهتری دیده شوند.

با توجه به اینکه در کارت ویزیت سلفون مات دورگرد در حالت دورگرد استفاده می‌شوند، ابعاد طراحی آنها به صورت 6 در ۹ سانتیمتر انتخاب شده و بعد از برش به صورت 5/5 در 5/8 سانتیمتر به مشتری تحویل داده می‌شود. این کارت ویزیت از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک روکش سلفون مات ساخته شده است .

لایه سلفون مات استفاده شده در کارت ویزیت سلفون مات دورگرد علاوه بر اینکه کمک می‌کند در شرایط ما مختلف مانند رطوبت مقاومت خوبی داشته باشند، کمک می‌کند که کارت در کیف مدارک و کیف پول دچار مشکل نشده و مدت زمان بیشتری از آن استفاده شود.

 مشخصات فنی کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

 • قابلیت چاپ به صورت دورو؛

 • قابلیت برش به صورت دور گرد؛

 • قابلیت چاپ در تیراژ 5۰۰ عددی و با توجه به سلیقه مشتری؛

 • طراحی در ابعاد ۹ در ۶ سانتیمتر برش در ابعاد 8/5 * 5/5 سانتیمتر؛

 • ساخته شده از یک لایه سلفون مات و یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های 6 ساعته 6 ساعت روز های شنبه تا چهارشنبه می باشد محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 10 صبح؛

کارت ویزیت سلفون براق دورگرد

کارت‌های ویزیت دورگرد برای بسیاری از افراد از محبوبیت بالایی برخوردارند و صاحبان مشاغل نیز ترجیح می‌دهند که از آنها استفاده کنند؛ به همین دلیل کارت ویزیت سلفون براق دورگرد یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کارت‌های ارائه شده توسط گروه چاپ و تبلیغات آرایه است که به خاطر ظاهر منحصر به فرد آن توجه افراد بیشتری را به خود جلب می‌کند، این ویژگی به تمایل بیشتر مشتری برای نگه داشتن کار منجر می‌شود لایه سلفون تاثیر مهمی بر زیبایی این کارت ها دارد.

کارت ویزیت سلفون براق دورگرد در سایز ۶ × ۹ سانتیمتر طراحی می‌شود که بعد از برش به ابعاد 5/5 × 8/5 سانتی متر تغییر اندازه می‌دهد. این کارت از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک روکش سلفون براق تشکیل شده است که مقاومت خوبی در برابر تاخوردگی و چروک شدگی از خود نشان می‌دهد و به همین دلیل امکان استفاده از آن در کیف مدارک و یا در جیب کت وجود دارد.

طراحی دور گرد در کارت ویزیت سلفون براق دورگرد کمک می‌کند که گوشه‌های آن به مرور زمان شکسته نشده و به کارت طول عمر بیشتری می دهد. در ضمن لایه سلفون براق در کنار طراحی دور گرد به این کار کمک می‌کند که در بسیاری از مشاغل رسمی و غیررسمی از آن استفاده شود. همچنین این کارت‌ها به دلیل داشتن یک لایه محافظ کمتر تحت تأثیر رطوبت و یا سایر عوامل آلوده‌کننده قرارگرفته و دیرتر پاره می‌شود.

مشخصات فنی کارت ویزیت سلفون براق دورگرد

 • قابلیت طراحی در ابعاد ۹ × ۶ سانتیمتر و برش در ابعاد 8/5 * 5/5 سانتی متر؛

 • امکان چاپ به صورت دورو؛

 • تشکیل شده از یک لایه سلفون براق و یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی؛

 • برش به صورت دورگرد؛

 • امکان چاپ در تیراژ ۱۰۰۰ عددی با قیمت متوسط؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های 6 ساعته 6 ساعت روز های شنبه تا چهارشنبه می باشد محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 10 صبح؛

انواع کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت کتان امباس

در بین کارتهای ویزیت یک کارت ویزیت با طرح زبر و برجسته توجه شما را به خود جلب کند که هیچ لایه پوششی خاصی ندارد، اما زیبایی منحصر به فرد آن باعث جذب بسیاری از افراد به آن می‌شود که می‌توان به کارت ویزیت کتان امباس اشاره کرد. این کارت‌ها به علت بافت خاص خود طرفداران بسیاری دارند از آنها در مشاغل مختلف رسمی و غیررسمی استفاده می‌شود. این کارت ویزیت با وجود نداشتن لایه سلفون، استحکام و زیبایی بالایی دارند.

کارت ویزیت سوسماری

کارت‌های ویزیت کتان به خاطر بافت خاص و جنس منحصر به فرد خود، اغلب مورد توجه افراد مختلف قرار می‌گیرند و کارت ویزیت سوسماری نمونه‌ای از کارت‌ ویزیت های کتان ارائه شده توسط گروه چاپ و تبلیغات آرایه است که ظاهر منحصر به فردی دارد. استفاده از کاغذ کارت کتان سوسماری دارای بافت در کارت های ویزیت طرفداران بسیاری دارد که نوعی خاصیت متمایز به کارت ویزیت مورد نظر می بخشد.

کارت ویزیت کتان پلاستیک

یکی دیگر از کارت ویزیت‌های پرطرفدار در حوزه چاپ، کارت ویزیت کتان پلاستیک است که تفاوت ویژه‌ای با سایر کارت‌های کتانی دارد. بافت این کارت‌ها نسبت به کارت ویزیت کتانی آلمان و امباس برجسته‌تر است و همین موضوع باعث توجه برخی از افراد به این کارت‌ها شده است. در ضمن برای این کارتها از روکش خاصی استفاده نمی‌شود و از این طریق وجود بافت در آن برای مشتریان ملموس‌تر است.

کارت ویزیت کتان آلمان

کارت ویزیت کتان آلمان به خاطر داشتن بافت در سطح خود گزینه بسیار جذابی برای مشاغل مختلف محسوب می شود و تقریبا ساختاری همانند کارت ویزیت کتان امباس دارد؛ البته با بافتی ریز تر و کیفیت چاپ بالاتری نسبت به سایر جنس های کاغذ کتان دارد.

کارت ویزیت های کتان

کارت ویزیت کتان در جنس ها و بافت های مختلفی ( کتان سوسماری ، کتان امباس ، کتان پلاستیک و کتان آلمان ) در آرایه چاپ تهیه و تولید میشوند ، که مشتریان هنگام سفارش قادر به انتخاب نوع بافت کاغذ کتان کارت خود خواهند بود.

این کارت های کتان در ابعاد 8.5 در 4.8 سانتی متر چاپ می‌شوند که نگهداری از آن‌ها را آسان می‌کند و می‌توانید اطمینان داشته باشید که مشتریان کسب و کار آنها را برای مدت بیشتری نزد خود نگه می‌دارند. این کارت ها از یک کاغذ کتان 300 گرمی تشکیل شده است که برش آن به صورت ساده و گوشه تیز انجام می گیرد. کاغذ کتان در کل به عنوان یک کاغذ ضخیم و محکم در صنعت چاپ شناخته می شود و به همین دلیل استحکام این کارت ها نسبت به نمونه های مشابه بالا است.

کارت ویزیت های کتان به صورت تک رو و دورو چاپ می‌شود و صاحبان مشاغل مطمئن هستند که فضای کافی برای معرفی شغل خود به مشتریان در اختیار خواهند داشت. بافت سطح کاغذ کتان در این کارت ها باعث شده است که ظاهر آن برای مشتری جذاب باشد و به همین دلیل در جریان تهیه و چاپ این کارت ها ، از پوشش های حفاظتی مانند سلفون استفاده نمی شود ، کاغذ کارت های کتان حتی بدون این لایه های هم دارای زیبایی و طول عمر کافی برای مشتری خواهد داشت.

مشخصات فنی کارت ویزیت سوسماری

 • این کارت بصورت تک رو و دورو چاپ می‌شود؛

 • برش این کارت به صورت ساده و دور تیز انجام می‌شود؛

 • معمولاً چاپ این کار در تیراژ ۱۰۰۰ عددی انجام می‌شوند؛

 • ابعاد این کارت به صورت 8.5 در 4.8 سانتی متر است؛

 • کاغذ این کارت ها یک ورق ۳۰۰ گرمی کتان است؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

کارت ویزیت لمینت براق

افراد با سلیقه بسیاری وجود دارد که به استفاده از کارت‌های براق راغب هستند کارت ویزیت لمینت براق بهترین گزینه برای آنها محسوب می‌شود. این کارت‌ها از یک لایه لمینت براق بهره می‌برند که نمای شیشه‌ای و زیبا به آنها می‌دهد که امکان انعکاس نور را فراهم می‌کند و برای افراد شیک پسند یک انتخابی ایده‌آل هستند.

کارت ویزیت لمینت براق کارت‌هایی با اندازه‌های استاندارد در ابعاد 9 × 6 سانتی متر طراحی می شوند که ابتدا روی یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می‌شود و سپس روی یک لایه طلق براق لمینت می شود، لمینت با توجه به این که ضخامت بیشتری نسبت به کارت های سلفون دارد میتواند به استحکام و زیبایی کارت ویزیت کمک می‌کند. این کارت‌ها در ابعاد مختلفی چاپ می‌شوند که معمولاً انتخاب ابعاد با توجه به نیاز مشتری و حرفه‌ای که در آن فعالیت دارند انتخاب می‌شود.

لایه لمینت استفاده شده برای کارت ویزیت لمینت براق باعث جلای براق آن می شود و به نوعی باعث پایداری آن و جلوگیری از خش خوردگی و خم شدن آن می‌شود. طراحی این کارت‌ها با توجه به ابعاد آنها و کیفیت مورد نیاز مشتری صورت می‌گیرد. اگرچه مشتریان می‌توانند طرح‌های مورد علاقه خود را برای چاپ آماده کند، اما به دلیل مهم بودن زیبایی در کارت ویزیت لمینت براق بهتر از این کار توسط اپراتور انجام شود.

 مشخصات فنی کارت ویزیت لمینت براق

 • ابعاد این کارت‌ها متغیر بوده و در حالت استاندارد به صورت 9 × 6 سانتی متر چاپ می شود؛

 • معمولاً با توجه به سفارش مشتری در تیراژ ۱۰۰۰ عددی چاپ می‌شوند؛

 • لایه اصلی این کارت از گلاسه 300 گرمی و ضخامت لایه لمینت است؛

 • قابلیت چاپ به صورت دورو برای اهداف مختلف؛

 • قابلیت چاپ در کیفیت‌های مختلف و در محدوده‌های قیمتی متفاوت؛

با این خصوصیات می‌توان از کارت ویزیت لمینت براق برای اهداف مختلفی استفاده کرد و در مشاغل رسمی و غیررسمی کاربرد دارد.

کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت لمینت برجسته یکی از کارت‌های پوشش داده شده با لایه لمینت است که چاپ آن به صورت برجسته و قابل لمس است. تولید این کارت‌ها به صورتی است که چاپ آن نسبت به کارت‌های معمولی متفاوت است و از شیوه‌های مختلف حرارتی برای ایجاد برجستگی استفاده می‌شود؛ به همین دلیل طبیعی است که نوشته‌های آنها در شرایط مختلف پاک نمی‌شود و حتی خط خوردگی بر کیفیت نهایی کار تأثیر منفی ندارد.

در چاپ و تولید کارت ویزیت لمینت برجسته از 2 لایه مقوایی 300 گرمی به عنوان شکل اصلی کارت که هر طرف کارت روی یک لایه چاپ شده و در نهایت پشت و روی کارت ها روی هم لمینت میشوند، از یک لایه برجسته برای ایجاد برجستگی به کمک تکنولوژی UV، و از یک لایه سلفون مات برای محافظت و ایجاد کیفیت بالا در کارت استفاده می‌شود. ابعاد این کارت به صورت 9 × 6 سانتی متر است که به اندازه کارت های بانکی چاپ می شود. این ساختار و فشردگی لایه‌ها در این کار باعث می‌شود که از لحاظ استحکام، مقاومت بالایی داشته باشد و در صورت قرار دادن آن در جیب یا در کیف پول دچار مشکلاتی مانند تاخوردگی نشود.

کارت ویزیت لمینت برجسته در مرحله اول به دلیل دارا بودن لایه لمینت از مقاومت خوبی در برابر رطوبت و همچنین پارگی برخوردار است، اما در عین حال استفاده از نوع چاپ برجسته در آنها باعث می‌شود که به هنگام خش خوردگی مشکلی در دیدن و مشاهده اطلاعات چاپ شده بر روی آنها وجود نداشته باشد.

 مشخصات فنی کارت ویزیت لمینت برجسته

 • چاپ در سایز 9 × 6 سانتی متر؛

 • قابلیت چاپ به صورت دو رو ؛

 • چاپ شده بر روی ورق گلاسه ۳۰۰ گرمی به همراه یک لایه سلفون و یک لایه یووی برجسته؛

 • سلفون استفاده شده در این کارت‌ها از نوع مات است؛

با توجه به مهم بودن اندازه و سازگاری چاپ با اندازه کارت، بهتر است که طراحی نوشته و طرح اصلی کار توسط طراحان آرایه چاپ انجام شود.

کارت ویزیت لمینت مات

اگر به دنبال یک کارت ویزیت با طول عمر بالا و طراحی منحصر به فرد هستید، کارت ویزیت لمینت مات می‌تواند بخش مهمی از این نیاز شما را برطرف کند. لایه لمینت استفاده شده در این کارت‌ها باعث می‌شود که طول عمر آنها نسبت به کارت‌های معمولی بسیار بالاتر باشد و در عوض کیفیت چاپ را به بهترین شکل ممکن نشان دهد. این کارت برای کسانی که به طراحی و شکل کارت‌های براق علاقه ندارند، انتخاب خوبی به شمار می‌رود.

ابعاد کارت ویزیت لمینت مات با توجه به استانداردهای CR و به صورت 9*6 سانتی متر انتخاب شده و می‌توان از آن در کیف پول، کیف‌های بزرگ و سایر جاهای مخصوص حمل کارت استفاده کرد. کارت‌هایی که از لایه لمینت بهره می‌برند، دارای ساختاری محکم و تقریباً منعطف هستند که تا حدی می‌توان آنها را خم کرد. استحکام بالای این کارت ها کمک می‌کند که تحت فشار حالت اولیه خود را از دست ندهند.

چاپ و تولید کارت ویزیت لمینت مات به صورتی است که از یک لایه گلاسه 300 گرمی، و یک لایه طلق 150 میکرون مات تشکیل شده است که لایه لمینت به پایداری آن در شرایط مختلف کمک می‌کند. این کارت‌ها برای مشاغل رسمی و برای مدیران سازمان‌ها ایده آل هستند. از ویژگی‌های بارز این کارت‌ها این است که در برابر خش خوردگی و رطوبت مقاومت بالایی دارند که بیشتر به دلیل وجود لایه لمینت است.

 مشخصات فنی کارت ویزیت لمینت مات

 • مقاومت بالا در برابر رطوبت و خش خوردگی به دلیل وجود لایه لمینت؛

 • تشکیل شده از یک لایه گلاسه 300 گرمی و لمینت طلق مات 150 گرمی؛

 • قابلیت چاپ در تیراژ حداقل 500 و در محدوده زمانی مختلف؛

 • قابلیت چاپ در ابعاد 9*6 سانتی متر؛

 • قابلیت چاپ در درجه‌های کیفی مختلف و چاپ به صورت دو رو؛

کلیه انجام مراحل چاپ کارت ویزیت لمینت مات با سلیقه مشتری و با نظارت آنها انجام خواهد شد و فرایند طراحی متناسب با اندازه کارت خواهد بود.

کارت ویزیت سلفون براق

اگر به دنبال یک کارت ویزیت زیبا و شکیل برای کسب و کار خود هستید که مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کنید، پیشنهاد ما در گروه چاپ و تبلیغات آرایه استفاده از کارت ویزیت سلفون براق است که زیبایی و طول عمر بالا را در کنار هم دارد. این کارت‌ها با توجه به لایه‌های تشکیل دهنده و همچنین طراحی براق استفاده شده در آنها، طرفداران بسیاری دارند و اکثر مشاغل رسمی و غیررسمی می‌توانند از آنها به عنوان کارت ویزیت خود استفاده کنند.

کارت ویزیت سلفون براق همانند کارت‌های ویزیت سلفون مات از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک لایه سلفون براق تشکیل شده است که تفاوت آنها تنها به مات و براق بودن آنها برمی‌گردد. این کارت‌ها در ابعاد 8/5 در 4/8 سانتی متر طراحی و چاپ می‌شوند که ممکن است در نهایت از کناره‌های آن یک یا دو میلی متر برش داده شود. استفاده از لایه نازک سلفون باعث می‌شود که این کارت‌ها انعطاف پذیری بالایی داشته باشند.

کارت ویزیت سلفون براق به صورت تک رو و دورو چاپ می‌شوند، بنابراین طراح استفاده بیشتری از فضای کارت و تنوع در محصولات خود خواهد برد. لایه سلفون استفاده شده در این کارت ها کمک می‌کند که لایه‌های زیرین آن در برابر رطوبت و سایر شرایط محیطی مقاوم بوده و امکان استفاده از آن برای مدت زمان طولانی‌تری فراهم باشد. این کارت ویزیت به صورت گوشه تیز برش داده می شود و معمولا سفارش آنها به صورت حداقل 500 عددی پذیرفته می شود .

مشخصات فنی کارت ویزیت سلفون براق

 • قابلیت چاپ به صورت تک رو و دورو؛

 • تشکیل شده از یک لایه سلفون براق و یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی؛

 • چاپ و برش در ابعاد 8.5*4.8 سانتی متر؛

 • برش کارت ویزیت به صورت ساده و گوشه تیز؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های 6 ساعته 6 ساعت روز های شنبه تا چهارشنبه می باشد محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 10 صبح؛

کارت ویزیت آهنربایی

اگر می‌خواهید همیشه جلوی چشم مشتری خود باشید و یکی از بهترین روش‌های بازاریابی را در اختیار داشته باشید، به سراغ کارت ویزیت آهنربایی بروید. این کارت‌ها همانطور که از اسم آنها پیداست دارای خاصیت آهنربایی بوده و بر روی سطوح آهنی می‌چسبند. نکته‌ای که این کارت‌ها را از کارت‌های معمولی متمایز ساخته است این است که در ساختار آنها از یک روکش دارای خاصیت مغناطیسی استفاده شده است که به عنوان لایه اصلی استفاده می‌شود.

کارت ویزیت آهنربایی از یک لایه به اسم مگنت تشکیل شده است که لایه کاغذی و مقوایی بر روی آن لمینت می شود. نقش لایه مگنت، ایجاد خاصیت مغناطیسی در این کارت‌ها است که مشتری شما به کمک آن می‌تواند از آن را بر روی سطوح مختلف بچسباند و شما اطمینان خواهید داشت که به صورت دائمی در جلوی چشم ها هستید و در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت. در واقع، مهمترین خصوصیت این کارت ها همین لایه مغناطیسی است.

کارت ویزیت آهنربایی در سایز استاندارد 9 × 6 سانتی متر طراحی و چاپ می شود و همین ویژگی باعث دیده شدن بهتر آن در محیط کار و بر روی سطوح مختلف می شود. می‌توان از آن برای حرفه‌های مختلفی استفاده کرد. سرویس کارها و کسانی که با تعمیر تجهیزات مختلف سر و کار دارند، بهتر است از این گزینه استفاده کند و زمینه طراحی مختلف آنها را فراهم کنند. این کارت ها استحکام بالایی دارند و به هنگام استفاده از آنها نگرانی در مورد پاره شدن کارت ها وجود ندارد.

 مشخصات فنی کارت ویزیت آهنربایی

 • این کارت‌ها دارای یک لایه مگنت هستند که به سطوح فلزی می‌چسبد؛

 • قابلیت چاپ به صورت تک رو؛

 • قابلیت چاپ در اندازه استاندارد 9 × 6 سانتیمتر؛

 • برش به صورت دورگرد؛

 • تحویل 10 تا 15 روز کاری؛

کسانی که به تبلیغات مویرگی و تبلیغات دائمی اعتقاد دارند، می‌توانند نهایت استفاده را از این کارت­ها ببرند.

کارت ویزیت سلفون مات

کارت ویزیت سلفون مات

کارت ویزیت سلفون مات یکی دیگر از محصولات گروه چاپ و تبلیغات آرایه است که از ظاهری پسندیده و ملایم برخوردار است که برای اهداف مختلف می‌توان از آن استفاده کرد. در طراحی رویه نهایی این کارت از یک لایه سلفون مات استفاده شده است که جلوه آن را به شکل بهتری نمایش می‌دهد و در کسب و کار و مشاغل رسمی و غیررسمی بیشتر کاربرد دارد. در مورد این کارت به دلیل اندازه استاندارد خود به راحتی در کیف مدارک جا می‌شود.

 کارت ویزیت سلفون مات از چند لایه مختلف تشکیل شده است که ماده پایه و اصلی آن یک ورق گلاسه ۳۰۰ گرمی است که توسط یک روکش سلفون مات پوشش داده شده است. این کارت‌ها در اندازه 4/8× 8/5 سانتیمتر چاپ و طراحی می‌شوند که ممکن است به هنگام برش یک الی دو میلیمتر تفاوت داشته باشد.

 کارت ویزیت سلفون به دو صورت تک رو و دورو چاپ می شود که انتخاب نوع چاپ آنها به سلیقه مشتری و همچنین کاربرد کارت بستگی دارد. یکی از ویژگی های بارز این کارت ویزیت، ظاهر مات آن است که به استفاده از لایه سلفون مات برمی گردد. البته این لایه هیچ تاثیر بر ظاهر و زیبایی کارت نداشته و جذابیت آن برای مخاطب حفظ شده است.

 مشخصات فنی کارت ویزیت سلفون مات

 • ساخته شده از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک لایه روکش سلفون مات؛

 • قابلیت چاپ به صورت دورو و تک رو؛

 • قابلیت برش به صورت دور صاف ؛

 • ظاهر مات به خاطر وجود لایه سلفون مات؛

 • چاپ و برش در ابعاد 4/8 × 8/5 سانتی متر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های 6 ساعته 6 ساعت روز های شنبه تا چهارشنبه می باشد محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 10 صبح؛

این کارتها به خاطر چاپ سریع و انعطاف بالا بهترین گزینه ممکن برای کاندیداها و پخش در جریان انتخابات هستند.

کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

اگر به دنبال یک کارت ویزیت با قیمت مناسب و سرعت چاپ می‌گردید، کارت ویزیت سلفون مات دورگرد یکی از پیشنهادات ما در گروه چاپ و تبلیغات به شما است که می‌توانید از طول عمر بیشتر و همچنین قیمت مناسب آن اطمینان داشته باشید. استفاده از لایه سلفون مات باعث شده است که نوشته‌های سطح آن با نمای بهتری دیده شوند.

با توجه به اینکه در کارت ویزیت سلفون مات دورگرد در حالت دورگرد استفاده می‌شوند، ابعاد طراحی آنها به صورت 6 در ۹ سانتیمتر انتخاب شده و بعد از برش به صورت 5/5 در 5/8 سانتیمتر به مشتری تحویل داده می‌شود. این کارت ویزیت از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک روکش سلفون مات ساخته شده است .

لایه سلفون مات استفاده شده در کارت ویزیت سلفون مات دورگرد علاوه بر اینکه کمک می‌کند در شرایط ما مختلف مانند رطوبت مقاومت خوبی داشته باشند، کمک می‌کند که کارت در کیف مدارک و کیف پول دچار مشکل نشده و مدت زمان بیشتری از آن استفاده شود.

 مشخصات فنی کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

 • قابلیت چاپ به صورت دورو؛

 • قابلیت برش به صورت دور گرد؛

 • قابلیت چاپ در تیراژ 5۰۰ عددی و با توجه به سلیقه مشتری؛

 • طراحی در ابعاد ۹ در ۶ سانتیمتر برش در ابعاد 8/5 * 5/5 سانتیمتر؛

 • ساخته شده از یک لایه سلفون مات و یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های 6 ساعته 6 ساعت روز های شنبه تا چهارشنبه می باشد محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 10 صبح؛

کارت ویزیت سلفون براق دورگرد

کارت ویزیت سلفون براق دورگرد

کارت‌های ویزیت دورگرد برای بسیاری از افراد از محبوبیت بالایی برخوردارند و صاحبان مشاغل نیز ترجیح می‌دهند که از آنها استفاده کنند؛ به همین دلیل کارت ویزیت سلفون براق دورگرد یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کارت‌های ارائه شده توسط گروه چاپ و تبلیغات آرایه است که به خاطر ظاهر منحصر به فرد آن توجه افراد بیشتری را به خود جلب می‌کند، این ویژگی به تمایل بیشتر مشتری برای نگه داشتن کار منجر می‌شود لایه سلفون تاثیر مهمی بر زیبایی این کارت ها دارد.

کارت ویزیت سلفون براق دورگرد در سایز ۶ × ۹ سانتیمتر طراحی می‌شود که بعد از برش به ابعاد 5/5 × 8/5 سانتی متر تغییر اندازه می‌دهد. این کارت از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک روکش سلفون براق تشکیل شده است که مقاومت خوبی در برابر تاخوردگی و چروک شدگی از خود نشان می‌دهد و به همین دلیل امکان استفاده از آن در کیف مدارک و یا در جیب کت وجود دارد.

طراحی دور گرد در کارت ویزیت سلفون براق دورگرد کمک می‌کند که گوشه‌های آن به مرور زمان شکسته نشده و به کارت طول عمر بیشتری می دهد. در ضمن لایه سلفون براق در کنار طراحی دور گرد به این کار کمک می‌کند که در بسیاری از مشاغل رسمی و غیررسمی از آن استفاده شود. همچنین این کارت‌ها به دلیل داشتن یک لایه محافظ کمتر تحت تأثیر رطوبت و یا سایر عوامل آلوده‌کننده قرارگرفته و دیرتر پاره می‌شود.

مشخصات فنی کارت ویزیت سلفون براق دورگرد

 • قابلیت طراحی در ابعاد ۹ × ۶ سانتیمتر و برش در ابعاد 8/5 * 5/5 سانتی متر؛

 • امکان چاپ به صورت دورو؛

 • تشکیل شده از یک لایه سلفون براق و یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی؛

 • برش به صورت دورگرد؛

 • امکان چاپ در تیراژ ۱۰۰۰ عددی با قیمت متوسط؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های 6 ساعته 6 ساعت روز های شنبه تا چهارشنبه می باشد محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 10 صبح؛

کارت ویزیت کتان

انواع کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت کتان امباس

در بین کارتهای ویزیت یک کارت ویزیت با طرح زبر و برجسته توجه شما را به خود جلب کند که هیچ لایه پوششی خاصی ندارد، اما زیبایی منحصر به فرد آن باعث جذب بسیاری از افراد به آن می‌شود که می‌توان به کارت ویزیت کتان امباس اشاره کرد. این کارت‌ها به علت بافت خاص خود طرفداران بسیاری دارند از آنها در مشاغل مختلف رسمی و غیررسمی استفاده می‌شود. این کارت ویزیت با وجود نداشتن لایه سلفون، استحکام و زیبایی بالایی دارند.

کارت ویزیت سوسماری

کارت‌های ویزیت کتان به خاطر بافت خاص و جنس منحصر به فرد خود، اغلب مورد توجه افراد مختلف قرار می‌گیرند و کارت ویزیت سوسماری نمونه‌ای از کارت‌ ویزیت های کتان ارائه شده توسط گروه چاپ و تبلیغات آرایه است که ظاهر منحصر به فردی دارد. استفاده از کاغذ کارت کتان سوسماری دارای بافت در کارت های ویزیت طرفداران بسیاری دارد که نوعی خاصیت متمایز به کارت ویزیت مورد نظر می بخشد.

کارت ویزیت کتان پلاستیک

یکی دیگر از کارت ویزیت‌های پرطرفدار در حوزه چاپ، کارت ویزیت کتان پلاستیک است که تفاوت ویژه‌ای با سایر کارت‌های کتانی دارد. بافت این کارت‌ها نسبت به کارت ویزیت کتانی آلمان و امباس برجسته‌تر است و همین موضوع باعث توجه برخی از افراد به این کارت‌ها شده است. در ضمن برای این کارتها از روکش خاصی استفاده نمی‌شود و از این طریق وجود بافت در آن برای مشتریان ملموس‌تر است.

کارت ویزیت کتان آلمان

کارت ویزیت کتان آلمان به خاطر داشتن بافت در سطح خود گزینه بسیار جذابی برای مشاغل مختلف محسوب می شود و تقریبا ساختاری همانند کارت ویزیت کتان امباس دارد؛ البته با بافتی ریز تر و کیفیت چاپ بالاتری نسبت به سایر جنس های کاغذ کتان دارد.

کارت ویزیت های کتان

کارت ویزیت کتان در جنس ها و بافت های مختلفی ( کتان سوسماری ، کتان امباس ، کتان پلاستیک و کتان آلمان ) در آرایه چاپ تهیه و تولید میشوند ، که مشتریان هنگام سفارش قادر به انتخاب نوع بافت کاغذ کتان کارت خود خواهند بود.

این کارت های کتان در ابعاد 8.5 در 4.8 سانتی متر چاپ می‌شوند که نگهداری از آن‌ها را آسان می‌کند و می‌توانید اطمینان داشته باشید که مشتریان کسب و کار آنها را برای مدت بیشتری نزد خود نگه می‌دارند. این کارت ها از یک کاغذ کتان 300 گرمی تشکیل شده است که برش آن به صورت ساده و گوشه تیز انجام می گیرد. کاغذ کتان در کل به عنوان یک کاغذ ضخیم و محکم در صنعت چاپ شناخته می شود و به همین دلیل استحکام این کارت ها نسبت به نمونه های مشابه بالا است.

کارت ویزیت های کتان به صورت تک رو و دورو چاپ می‌شود و صاحبان مشاغل مطمئن هستند که فضای کافی برای معرفی شغل خود به مشتریان در اختیار خواهند داشت. بافت سطح کاغذ کتان در این کارت ها باعث شده است که ظاهر آن برای مشتری جذاب باشد و به همین دلیل در جریان تهیه و چاپ این کارت ها ، از پوشش های حفاظتی مانند سلفون استفاده نمی شود ، کاغذ کارت های کتان حتی بدون این لایه های هم دارای زیبایی و طول عمر کافی برای مشتری خواهد داشت.

مشخصات فنی کارت ویزیت سوسماری

 • این کارت بصورت تک رو و دورو چاپ می‌شود؛

 • برش این کارت به صورت ساده و دور تیز انجام می‌شود؛

 • معمولاً چاپ این کار در تیراژ ۱۰۰۰ عددی انجام می‌شوند؛

 • ابعاد این کارت به صورت 8.5 در 4.8 سانتی متر است؛

 • کاغذ این کارت ها یک ورق ۳۰۰ گرمی کتان است؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

کارت ویزیت لمینت براق

کارت ویزیت لمینت براق

افراد با سلیقه بسیاری وجود دارد که به استفاده از کارت‌های براق راغب هستند کارت ویزیت لمینت براق بهترین گزینه برای آنها محسوب می‌شود. این کارت‌ها از یک لایه لمینت براق بهره می‌برند که نمای شیشه‌ای و زیبا به آنها می‌دهد که امکان انعکاس نور را فراهم می‌کند و برای افراد شیک پسند یک انتخابی ایده‌آل هستند.

کارت ویزیت لمینت براق کارت‌هایی با اندازه‌های استاندارد در ابعاد 9 × 6 سانتی متر طراحی می شوند که ابتدا روی یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می‌شود و سپس روی یک لایه طلق براق لمینت می شود، لمینت با توجه به این که ضخامت بیشتری نسبت به کارت های سلفون دارد میتواند به استحکام و زیبایی کارت ویزیت کمک می‌کند. این کارت‌ها در ابعاد مختلفی چاپ می‌شوند که معمولاً انتخاب ابعاد با توجه به نیاز مشتری و حرفه‌ای که در آن فعالیت دارند انتخاب می‌شود.

لایه لمینت استفاده شده برای کارت ویزیت لمینت براق باعث جلای براق آن می شود و به نوعی باعث پایداری آن و جلوگیری از خش خوردگی و خم شدن آن می‌شود. طراحی این کارت‌ها با توجه به ابعاد آنها و کیفیت مورد نیاز مشتری صورت می‌گیرد. اگرچه مشتریان می‌توانند طرح‌های مورد علاقه خود را برای چاپ آماده کند، اما به دلیل مهم بودن زیبایی در کارت ویزیت لمینت براق بهتر از این کار توسط اپراتور انجام شود.

 مشخصات فنی کارت ویزیت لمینت براق

 • ابعاد این کارت‌ها متغیر بوده و در حالت استاندارد به صورت 9 × 6 سانتی متر چاپ می شود؛

 • معمولاً با توجه به سفارش مشتری در تیراژ ۱۰۰۰ عددی چاپ می‌شوند؛

 • لایه اصلی این کارت از گلاسه 300 گرمی و ضخامت لایه لمینت است؛

 • قابلیت چاپ به صورت دورو برای اهداف مختلف؛

 • قابلیت چاپ در کیفیت‌های مختلف و در محدوده‌های قیمتی متفاوت؛

با این خصوصیات می‌توان از کارت ویزیت لمینت براق برای اهداف مختلفی استفاده کرد و در مشاغل رسمی و غیررسمی کاربرد دارد.

کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت لمینت برجسته یکی از کارت‌های پوشش داده شده با لایه لمینت است که چاپ آن به صورت برجسته و قابل لمس است. تولید این کارت‌ها به صورتی است که چاپ آن نسبت به کارت‌های معمولی متفاوت است و از شیوه‌های مختلف حرارتی برای ایجاد برجستگی استفاده می‌شود؛ به همین دلیل طبیعی است که نوشته‌های آنها در شرایط مختلف پاک نمی‌شود و حتی خط خوردگی بر کیفیت نهایی کار تأثیر منفی ندارد.

در چاپ و تولید کارت ویزیت لمینت برجسته از 2 لایه مقوایی 300 گرمی به عنوان شکل اصلی کارت که هر طرف کارت روی یک لایه چاپ شده و در نهایت پشت و روی کارت ها روی هم لمینت میشوند، از یک لایه برجسته برای ایجاد برجستگی به کمک تکنولوژی UV، و از یک لایه سلفون مات برای محافظت و ایجاد کیفیت بالا در کارت استفاده می‌شود. ابعاد این کارت به صورت 9 × 6 سانتی متر است که به اندازه کارت های بانکی چاپ می شود. این ساختار و فشردگی لایه‌ها در این کار باعث می‌شود که از لحاظ استحکام، مقاومت بالایی داشته باشد و در صورت قرار دادن آن در جیب یا در کیف پول دچار مشکلاتی مانند تاخوردگی نشود.

کارت ویزیت لمینت برجسته در مرحله اول به دلیل دارا بودن لایه لمینت از مقاومت خوبی در برابر رطوبت و همچنین پارگی برخوردار است، اما در عین حال استفاده از نوع چاپ برجسته در آنها باعث می‌شود که به هنگام خش خوردگی مشکلی در دیدن و مشاهده اطلاعات چاپ شده بر روی آنها وجود نداشته باشد.

 مشخصات فنی کارت ویزیت لمینت برجسته

 • چاپ در سایز 9 × 6 سانتی متر؛

 • قابلیت چاپ به صورت دو رو ؛

 • چاپ شده بر روی ورق گلاسه ۳۰۰ گرمی به همراه یک لایه سلفون و یک لایه یووی برجسته؛

 • سلفون استفاده شده در این کارت‌ها از نوع مات است؛

با توجه به مهم بودن اندازه و سازگاری چاپ با اندازه کارت، بهتر است که طراحی نوشته و طرح اصلی کار توسط طراحان آرایه چاپ انجام شود.

کارت ویزیت لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات

اگر به دنبال یک کارت ویزیت با طول عمر بالا و طراحی منحصر به فرد هستید، کارت ویزیت لمینت مات می‌تواند بخش مهمی از این نیاز شما را برطرف کند. لایه لمینت استفاده شده در این کارت‌ها باعث می‌شود که طول عمر آنها نسبت به کارت‌های معمولی بسیار بالاتر باشد و در عوض کیفیت چاپ را به بهترین شکل ممکن نشان دهد. این کارت برای کسانی که به طراحی و شکل کارت‌های براق علاقه ندارند، انتخاب خوبی به شمار می‌رود.

ابعاد کارت ویزیت لمینت مات با توجه به استانداردهای CR و به صورت 9*6 سانتی متر انتخاب شده و می‌توان از آن در کیف پول، کیف‌های بزرگ و سایر جاهای مخصوص حمل کارت استفاده کرد. کارت‌هایی که از لایه لمینت بهره می‌برند، دارای ساختاری محکم و تقریباً منعطف هستند که تا حدی می‌توان آنها را خم کرد. استحکام بالای این کارت ها کمک می‌کند که تحت فشار حالت اولیه خود را از دست ندهند.

چاپ و تولید کارت ویزیت لمینت مات به صورتی است که از یک لایه گلاسه 300 گرمی، و یک لایه طلق 150 میکرون مات تشکیل شده است که لایه لمینت به پایداری آن در شرایط مختلف کمک می‌کند. این کارت‌ها برای مشاغل رسمی و برای مدیران سازمان‌ها ایده آل هستند. از ویژگی‌های بارز این کارت‌ها این است که در برابر خش خوردگی و رطوبت مقاومت بالایی دارند که بیشتر به دلیل وجود لایه لمینت است.

 مشخصات فنی کارت ویزیت لمینت مات

 • مقاومت بالا در برابر رطوبت و خش خوردگی به دلیل وجود لایه لمینت؛

 • تشکیل شده از یک لایه گلاسه 300 گرمی و لمینت طلق مات 150 گرمی؛

 • قابلیت چاپ در تیراژ حداقل 500 و در محدوده زمانی مختلف؛

 • قابلیت چاپ در ابعاد 9*6 سانتی متر؛

 • قابلیت چاپ در درجه‌های کیفی مختلف و چاپ به صورت دو رو؛

کلیه انجام مراحل چاپ کارت ویزیت لمینت مات با سلیقه مشتری و با نظارت آنها انجام خواهد شد و فرایند طراحی متناسب با اندازه کارت خواهد بود.

کارت ویزیت سلفون براق

کارت ویزیت سلفون براق

اگر به دنبال یک کارت ویزیت زیبا و شکیل برای کسب و کار خود هستید که مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کنید، پیشنهاد ما در گروه چاپ و تبلیغات آرایه استفاده از کارت ویزیت سلفون براق است که زیبایی و طول عمر بالا را در کنار هم دارد. این کارت‌ها با توجه به لایه‌های تشکیل دهنده و همچنین طراحی براق استفاده شده در آنها، طرفداران بسیاری دارند و اکثر مشاغل رسمی و غیررسمی می‌توانند از آنها به عنوان کارت ویزیت خود استفاده کنند.

کارت ویزیت سلفون براق همانند کارت‌های ویزیت سلفون مات از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک لایه سلفون براق تشکیل شده است که تفاوت آنها تنها به مات و براق بودن آنها برمی‌گردد. این کارت‌ها در ابعاد 8/5 در 4/8 سانتی متر طراحی و چاپ می‌شوند که ممکن است در نهایت از کناره‌های آن یک یا دو میلی متر برش داده شود. استفاده از لایه نازک سلفون باعث می‌شود که این کارت‌ها انعطاف پذیری بالایی داشته باشند.

کارت ویزیت سلفون براق به صورت تک رو و دورو چاپ می‌شوند، بنابراین طراح استفاده بیشتری از فضای کارت و تنوع در محصولات خود خواهد برد. لایه سلفون استفاده شده در این کارت ها کمک می‌کند که لایه‌های زیرین آن در برابر رطوبت و سایر شرایط محیطی مقاوم بوده و امکان استفاده از آن برای مدت زمان طولانی‌تری فراهم باشد. این کارت ویزیت به صورت گوشه تیز برش داده می شود و معمولا سفارش آنها به صورت حداقل 500 عددی پذیرفته می شود .

مشخصات فنی کارت ویزیت سلفون براق

 • قابلیت چاپ به صورت تک رو و دورو؛

 • تشکیل شده از یک لایه سلفون براق و یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی؛

 • چاپ و برش در ابعاد 8.5*4.8 سانتی متر؛

 • برش کارت ویزیت به صورت ساده و گوشه تیز؛

 • مدت زمان تحویل کارت های معمولی 7 روزه کاری ؛

 • مدت زمان تحویل کارت های فوری دو روز کاری محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 11 ظهر؛

 • مدت زمان تحویل کارت های 6 ساعته 6 ساعت روز های شنبه تا چهارشنبه می باشد محسابه زمان سفارش قبل از ساعت 10 صبح؛

کارت ویزیت آهنربایی

کارت ویزیت آهنربایی

اگر می‌خواهید همیشه جلوی چشم مشتری خود باشید و یکی از بهترین روش‌های بازاریابی را در اختیار داشته باشید، به سراغ کارت ویزیت آهنربایی بروید. این کارت‌ها همانطور که از اسم آنها پیداست دارای خاصیت آهنربایی بوده و بر روی سطوح آهنی می‌چسبند. نکته‌ای که این کارت‌ها را از کارت‌های معمولی متمایز ساخته است این است که در ساختار آنها از یک روکش دارای خاصیت مغناطیسی استفاده شده است که به عنوان لایه اصلی استفاده می‌شود.

کارت ویزیت آهنربایی از یک لایه به اسم مگنت تشکیل شده است که لایه کاغذی و مقوایی بر روی آن لمینت می شود. نقش لایه مگنت، ایجاد خاصیت مغناطیسی در این کارت‌ها است که مشتری شما به کمک آن می‌تواند از آن را بر روی سطوح مختلف بچسباند و شما اطمینان خواهید داشت که به صورت دائمی در جلوی چشم ها هستید و در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت. در واقع، مهمترین خصوصیت این کارت ها همین لایه مغناطیسی است.

کارت ویزیت آهنربایی در سایز استاندارد 9 × 6 سانتی متر طراحی و چاپ می شود و همین ویژگی باعث دیده شدن بهتر آن در محیط کار و بر روی سطوح مختلف می شود. می‌توان از آن برای حرفه‌های مختلفی استفاده کرد. سرویس کارها و کسانی که با تعمیر تجهیزات مختلف سر و کار دارند، بهتر است از این گزینه استفاده کند و زمینه طراحی مختلف آنها را فراهم کنند. این کارت ها استحکام بالایی دارند و به هنگام استفاده از آنها نگرانی در مورد پاره شدن کارت ها وجود ندارد.

 مشخصات فنی کارت ویزیت آهنربایی

 • این کارت‌ها دارای یک لایه مگنت هستند که به سطوح فلزی می‌چسبد؛

 • قابلیت چاپ به صورت تک رو؛

 • قابلیت چاپ در اندازه استاندارد 9 × 6 سانتیمتر؛

 • برش به صورت دورگرد؛

 • تحویل 10 تا 15 روز کاری؛

کسانی که به تبلیغات مویرگی و تبلیغات دائمی اعتقاد دارند، می‌توانند نهایت استفاده را از این کارت­ها ببرند.